Ankara İskele
» Hakkımızda
Ankara Platform İskele, Türkiye’nin ilk ve tek TSE ONAYLI iskelelerini kullanmaktadır. Hareketli cephe platformlarını kiralama hizmetini sunmaktadır. Günümüz inşaat sektöründeki çalışma koşullarının zorluğu ve insan can güvenliği riskinin yükselmiş olması nedeniyle; insan sağlığına verilmesi gereken önem, değer, bilinç ve sorumluluk doğrultusunda; hareketli iş güvenlikli platform iskelelerden özenle seçip, hizmetinize sunmak üzere hazırladık.
Ankara Platform İskele, 1990 yılından itibaren özellikle Avrupa standartlarını da göz önünde bulundurarak, inşaat sektöründe ki siz değerli müşterilerimizin sağlam-güvenilir-kaliteli-kısa zamanda, en verimli çalışma ortamını sağlama ilke ve mantığı ile hareket etmektedir.
Ankara Platform İskele, kiralama yöntemi ile her türlü projelerinizin kurulum, söküm, lojistik ve servis hizmetlerini; ihtiyacınız ve isteklerinize en uygun bir biçimde, güçlü ekibimizin yardımı ile doğru ve kaliteli, çözüm odaklı hizmetini sunmaktan onur duyar. Hedefinize, güvenle yükselmek sizin de hakkınız.
ankara platform iskele
SEO ve Tasarım